... za namiWyjazdyAndaluzja i Almeria GRUDZIEŃ 2016

Andaluzja i Almeria GRUDZIEŃ 2016

Formularz zgłoszeniowy Andaluzja w dniach 12-13.12.2016 r. • Almeria 15-16.12.2016 r.

Najcieplejsze i najbardziej suche miejsce w Europie, czyli kotlina w samym sercu Hiszpanii – to tegoroczny kierunek Moto Events.

Dołączcie do wyjątkowego, dwudniowego szkolenia na torze Andaluzja, podczas którego czekają na Was:

  • międzynarodowa kadra doświadczonych trenerów;
  • motocykle do wynajęcia – sportowe i turystyczne;
  • najlepsze warunki do jazdy;
  • porządna dawka adrenaliny.

To wszystko już 12 i 13 grudnia!

Wszystkie informacje zdobyć cen szkolenia oraz dodatkowych opcji znajdują się w formularzu zgłoszeniowym tutaj:

przycisk

Dla tych, którzy chcą wyciągnąć jeszcze większą dawkę wiedzy i umiejętności – oferujemy kolejne dwa dni jazdy na ulokowanym tuż obok toru Andaluzja, torze Almeria – 15 i 16 grudnia.
To bardzo ciekawy obiekt, o czym świadczy fakt, że właśnie tu odbywają swoje zimowe testy i treningi zespoły z motocyklowego Grand Prix.

Dla osób, które po zakończeniu szkolenia na torze Andaluzja chcą poznać malownicze okolice, przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego. Trzydniowa wycieczka po górach Andaluzji i południowym wybrzeżu Hiszpanii dostarczy Wam mnóstwo emocji. Zorganizowana jest we współpracy z ADV Poland.

Na siebie bierzemy transport Waszych maszyn z Polski do Hiszpanii. Pamiętajcie, że do takiego wyjazdu warto odpowiednio przygotować swój sprzęt – dlatego na Wasze życzenie zespół Dealer BMW – Inchcape Motor Warszawa zajmie się tym za Was.

Gwarantujemy Wam również polską kadrę – tłumaczy, trenerów, przewodników i wsparcie techniczne.

Wiemy, że każdy z Was ma inne potrzeby i inne pomysły dotyczące dojazdu i noclegów. Każdy ma możliwość wyboru różnych wariantów wyjazdu, dlatego w Waszych rękach pozostaje wybór opcji dotarcia na miejsce oraz zakwaterowania. (PS Hiszpania w tym okresie słynie z niskich cen, więc warto poszukać dobrych ofert. 🙂

Jeżeli jednak chcecie skorzystać z naszej pomocy, to chętnie podzielimy się ofertami, które dla Was zgromadziliśmy.

Related Post