WyjazdyCalafat relacja i zdjęcia

Calafat relacja i zdjęcia

Calafat relacja

Słońce, morze, palmy, góry, prawdziwie letnie temperatury, atmosfera pikniku, długie wieczorne rozmowy w hotelu i na padoku to idealne komponenty bardzo udanego wyjazdu do Calafat. Mamy nadzieję, że zarówno Ci z Was, którzy wybrali jazdę po torze, jak i Ci, którzy zdecydowali się na zwiedzanie okolicy na swoim motocyklu mają wspomnienia pełne pozytywnych wrażeń.
Położony zaledwie 140 km od Barcelony na wybrzeżu tor Calafat wynajęty wyłącznie dla nas dał naszym uczestnikom możliwość niczym nieograniczonej jazdy w trakcie 8-godzinnego trak-day’a.
Dwa dni na torze sprawiło, że niektórzy z nas wracali mocno zmęczeni, a chociaż zdarzyło się, że również lekko poobijani to warto podkreślić, że cała impreza zakończyła się bez poważniejszych wycieczek poza linię toru .
A i samym Hiszpanom daliśmy wiele do myślenia, kiedy Daniel Bukowski swoimi przejazdami sprawiał, że przecierali oczy ze zdumienia.

W podsumowujących nasz pobyt rundach wyścigowych wyniki były następujące:

Zawodnicy
1 miejsce Durynek Wojtek
2 miejsce Durynek Mariusz
3 miejsce Chłopkowski Marek

Amatorzy
1 miejsce Kocak Grzegorz
2 miejsce Rzepkowski Marcin
3 miejsce Sztrąf Jakub
4 miejsce Pieńkowski Maciek
5 miejsce Rychlik Karol

czyli mocna ekipa z Siedlec. Lista nie obejmuje wspomnianego Daniela Bukowskiego, który był poza zasięgiem i zrezygnował z udziału w klasyfikacji.
Warto podkreślić, że dzielnie walczyli nasi najmłodsi uczestnicy: 16-letni Adam Bełczyk i 14-letni Mateusz Durynek. Gratulujemy!

Podsumowując: mieć ciężarówkę do transportu motocykli to nie sztuka, liczycie się Wy i wspaniała atmosfera. I za to Wam wszystkim serdecznie dziękujemy!

Fotki z wyjazdu w zakładce zdjęcia na stronie.

Muchas gracias! 

Related Post